Ремонт бойлерів Тімберк у Києві

Ремонт бойлеров
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт бойлера Тімберк в місті Київ

Продукція бренду Timberk завжди славилася багатьма своїми позитивними властивостями. І тому, вибираючи бойлер Timberk, кожен користувач може бути впевнений, що він отримує якість та високу продуктивність у роботі. Але варто пам'ятати, що навіть найнадійніша та якісна техніка може ламатися – низька якість води, домішки та солі, стрибки напруги та багато іншого може спровокувати її поломку. Але варто одразу сказати, що ремонт бойлерів Тімберк у Києві варто довірити лише майстрам компанії Fix-Man.


Причини несправностей та поломки бойлера Тімберк

Якщо говорити саме про цю модель, то водонагрівач Тімберк характерний багатьма позитивними властивостями, такими як цінова доступність і стильність дизайну, компактність моделей, простота в обслуговуванні. Сама модель виконана з якісної сталі, із сучасною системою захисту, що робить його чудовим вибором та помічником у будинку.
Але при низькій якості води, якщо експлуатація йде неправильна, часто скаче в будинку напруга - бойлер виходитиме з ладу. І закономірно виникає потреба в тому, щоб майстри провели ремонт водонагрівача Timberk.

Але якщо говорити про основні поломки даного водонагрівача, то наші майстри виділяють такі причини поломок:
 • Неправильно здійснено монтаж обладнання.
 • Відсутність системи захисту від стрибків електричної напруги.
 • Порушення правил експлуатації водонагрівача.
Багато несправностей водонагрівачів багато в чому ідентичні, і полягають у таких поломках:
Ремонт бойлера Тімберк

 • Низька продуктивність гарячої води – це може бути не тільки поломка ТЕНу, але й неправильне підключення водонагрівача до системи подачі холодної води. Ці проблеми можна вирішити дома.
 • Якщо вода надто довго гріється – це може бути наслідок поломки зворотного клапана, а також скупчення на ПЕН великого шару накипу.
 • Якщо система перестала вмикатися – це може бути поломка ланцюга живлення або модуля, що управляє. Але в такому випадку майстер каже, що причин може бути кілька і встановити правильну можна лише після діагностики.
 • Мають місце протікання - це наслідок зносу, деформації прокладок, які можна замінити, або порушення цілісності бака. І в такому разі доведеться вже міняти сам бойлер.
 • Поломка ТЕНу або термостата – у такому випадку вода або буде недостатньо грітися або навпаки надмірно нагрівається. Майстер вдома у замовника проведе заміну даних зламаних деталей.
 • Якщо чутно тухлий запах води – це вказівка на сильне забруднення самого нагрівального елемента, або ж на стрімке розмноження патогенних мікробів та бактерій у баку.
Але кожна з представлених проблем, як і інші проблеми – суворо парафія роботи професійного майстра.
Ремонт бойлера Тімберк
Відразу варто зробити уточнення, що не варто намагатися усунути навіть невелику поломку самотужки – не маючи достатніх знань та деталей, інструмент можна лише погіршити проблему. Довірте це майстрам нашої служби з ремонту Fix-Man.

Чому люди довіряють Fix-Man

Якщо надійність і висока якість ремонту, надання гарантії ваших основних параметрів вибору – ви маєте рацію на всі 100%, і тому вам однозначно варто звернутися саме до наших майстрів. Але чому саме наша компанія та майстри? - резонно дивляться багато користувачів. Тут у свій актив ми хотіли б поставити такі пункти:
 • Усі роботи проводить виключно підготовлені майстри, які мають за плечима багаторічний досвід, які знають, як відремонтувати ту чи іншу модель бойлера з урахуванням рекомендацій виробника.
 • При цьому наші майстри оперативно виїжджають до всіх районів Києва та області.
 • Ми працюємо без перерви та вихідних, тому вам не доведеться чекати, поки пройдуть вихідні чи свята, щоб викликати майстра додому. При цьому наші майстри виїжджають на адресу клієнта у суворо обумовлений день та дату, зручну для нього.
 • Наші майстри працюють з новими тільки оригінальними деталями, рекомендованими до встановлення/заміни самим виробником бойлера. Жодних деталей у форматі б/у, жодних китайських підробок – тільки оригінальні деталі та вузли.
Ремонт бойлера Тімберк
 • Оскільки наші майстри працюють з оригінальними деталями, враховують усі рекомендації виробника щодо ремонту – на всі проведені ремонтні роботи ми надаємо гарантійний талон. Термін гарантії може бути різним, все залежить від поломки.
 • Прийнятні ціни на ремонт. Ми не прагнемо заробити на нашому клієнті, адже наше кредо – наші клієнти мають бути задоволені роботою.

І також після завершення робіт, наші майстри завжди проконсультують наших користувачів щодо правильної експлуатації водонагрівача, про те, як часто варто проводити профілактичну діагностику та чищення системи. Це всі пункти дуже важливі, оскільки виступають комплексною основою та забезпеченням того, що водонагрівач буде працювати справно і без перебоїв.


Ціни на послуги з ремонту бойлера Timberk

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн
Ціни можуть змінюватися залежно від марки та моделі бойлера, складності робіт, умов доступу та інших факторів. Ми завжди намагаємося пропонувати клієнтам оптимальні ціни та якісний сервіс.

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве