Ремонт бойлерів Арістон у Києві

Ремонт бойлеров
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт бойлера Арістон у місті Київ

Італійська фірма Ariston багатьом користувачам відома як надійний виробник техніки, яка відома та користується попитом у Європі та за її межами. Але, як і будь-яка техніка, бойлер Арістон може виходити з ладу і закономірно виникає питання – де відремонтувати його в Києві? Правильне рішення – це звернення до професіоналів компанії з ремонту Fix-Man, які відремонтують бойлер швидко та якісно. Але щоб розуміти всю суть проблеми і важливість цього питання, далі розберемо як іде ремонт бойлерів Арістон, які є причини несправності та поломки і чи можна їх відремонтувати самому, а головне, чому вибирати варто строго професіоналів.

Поломки у бойлерах Арістон

Ремонт водонагрівачів Ariston – одна з послуг, з якою до майстрів компанії Fix-Man часто звертаються багато клієнтів. І це при тому, що Арістон вже більше чверті століття займає лідируючі позиції на ринку техніки. Але з урахуванням низької якості нашої води, особливо в мегаполісах, параметрах та тонкощах роботи електромережі – ламатися буде навіть найнадійніша техніка.

Якщо говорити про водонагрівачі Ariston, їх слабкими місцями є ТЕН, а також зворотний клапан у структурі та магнієвий анод. Але на практиці це досить легкі усунення поломок, оскільки внутрішня будова бака дуже проста щодо проведення ремонту, діагностики та профілактичних робіт. Але найчастіше причинами поломок та несправності даного обладнання є такі пункти:
Ремонт бойлера Арістон
  • Утворення на вузлах і деталях накипу або поява вогнищ корозії, особливо на нагрівальному елементі. Жорстка вода, багата на різні домішки, лише посилить перебіг проблеми.
  • Нестабільна подача електрики в мережі, що в кінцевому підсумку веде до перегорання плат, поломки електронного блоку, що управляє.
  • Зниження напору води через засмічення фільтрів, як і утворення накипу на внутрішніх стінках патрубка подачі води.

Щоб повернути техніку до нормальної та безперебійної роботи, ремонт водонагрівачів Арістон варто довірити винятково досвідченим майстрам, які знають усі тонкощі ремонту бойлера даного виробника. При цьому важливо розуміти, що поки техніка на гарантії - не варто ремонтувати її самому або довіряти в ремонт навіть досвідченим майстрам. Тут уже бойлер підлягає ремонту лише у сервісних центрах виробника, які працюють офіційно.

Ознаки поломки бойлера Арістон

Але що буде вказувати на перебій у роботі бойлерів від компанії Ariston, які ознаки при поломці даного обладнання? Наші фахівці говорять про такі:
  • Якщо вода в баку перегрівається вище за встановлений температурний режим – це вказівка на поломку терморегулятора. Найчастіше це є наслідком підвищеного рівня вологості у приміщенні.
Ремонт бойлера Арістон
  • Якщо нагрівається постійно вилка, розетка, то це може бути вказівкою на невідповідність потужності в парі вилка-розетка в проводі живлення. Важливо перевірити показники потужності розетки та встановити стабілізатор напруги.
  • Утворення протікань на стінах бака, як і його нижньої частини - має місце протікання, втрата герметичності обладнання. У цьому випадку важливо відключити його від мережі та викликати майстра, оскільки при контакті з електрикою – бойлер може вибухнути, користувач одержати удар струмом тощо.

Це далеко не всі поломки та несправності, причини виходу з ладу бойлерів від компанії Арістон, але важливо розуміти одне – не намагайтеся самотужки, не маючи знань та запчастин, відремонтувати його. Також не варто забувати і про регулярне обслуговування техніки - це також одна з причин, чому вона виходить з ладу. Важливо, щонайменше 1-2 рази на рік, проводити профілактичний огляд техніки, її чищення, діагностику справності всіх вузлів. Адже проблему простіше запобігти початковому етапі, ніж потім дорого і довго ремонтувати.

Чому вибирають нас

І тут хотілося виділити кілька основних моментів. Перше те, що наші професіонали виїжджають на виклик у день отримання заявки на ремонт, і вам не доведеться чекати, поки пройдуть вихідні чи державні свята – ми працюємо у форматі 7 днів на тиждень, без перерви та вихідних.
Вже на місці майстер швидко проведе діагностику та встановить поломку, її першопричину, усуне, якщо це можна зробити безпосередньо вдома. При цьому наш клієнт не оплачуватиме виклик майстра, а лише саму роботу фахівця і якщо треба – деталі та вузли, які будуть замінені в бойлері.

На всі виконані роботи майстром надається гарантія – її термін багато в чому визначений складністю ремонту, видом поломки. Але це тільки підтверджує, що якість надання послуг, надійність ремонту завжди на висоті - ми завжди відповідаємо за свою роботу. Сама гарантія - це гарантійний талон, з підписом конкретного майстра, який проводив роботу, та печаткою. Якщо техніка на нашій гарантії виходить з ладу повторно – всі витрати на ремонт ми беремо на себе.
Ремонт бойлера Арістон

Ціна на послуги з ремонту суворо індивідуальні, адже сказати відразу, скільки буде коштувати той чи інший ремонт - неможливо. Вартість ремонту озвучується після діагностики техніки, виявлення поломки. При цьому ми не братимемо з клієнта передоплату або додатково суми за терміновість, виїзд у віддалені райони міста. Плюс до всього, наші майстри мають чималий досвід за плечима в питанні ремонту бойлерів Ariston і ви можете бути впевнені в тому, що техніка знову працюватиме справно. Ми не намагаємося знайти неіснуючі поломки, щоб тільки витягнути від клієнта більше грошей – чесність та сумлінність наше друге ім'я.


Також наші фахівці працюють строго з новими, оригінальними деталями та вузлами, сертифікованими матеріалами, які рекомендує компанія виробник. Жодних китайських деталей або вузлів у форматі, тільки з новими запчастинами, які практично завжди є на нашому складі. Бойлер від Арістон після ремонту служитиме вам довгі роки.

Ціни на послуги з ремонту бойлера Ariston

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн
Ціни можуть змінюватися залежно від марки та моделі бойлера, складності робіт, умов доступу та інших факторів. Ми завжди намагаємося пропонувати клієнтам оптимальні ціни та якісний сервіс.

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве