Слабкий натиск води з бойлера

Диагностика
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

З бойлера слабо йде вода

Слабкий тиск води з бойлера може стати серйозною проблемою для мешканців, оскільки це ускладнює виконання різних побутових завдань, таких як миття посуду і прийняття душу. У цій статті ми розглянемо кілька причин, які можуть призвести до слабкого тиску води з бойлера, а також як можна виправити цю проблему.


Причини слабкого тиску води з бойлера

  • Засмічення фільтра або водопроводу. Найпоширеніша причина слабкого напору води з бойлера - це засмічення фільтра або водопроводу. Якщо фільтр в бойлері забився або на вході водопроводу накопичився бруд і відкладення, то це може утруднити протоку води. У цьому випадку необхідно перевірити фільтр і прочистити водопровідну систему.
  • Неправильне встановлення бойлера. Неправильне встановлення бойлера може призвести до того, що вода не буде досить швидко і рівномірно проходити через систему. Якщо ви встановили бойлер самостійно, можливо ви зробили помилку в установці. У цьому випадку слід перевірити з'єднання, гайки та труби, а також переконатися, що бойлер встановлений у вертикальному положенні.
  • Зношений насос. Якщо у вашому бойлері є насос, то зношений насос може спричинити слабкий напір води. У цьому випадку необхідно замінити насос на новий.
Слабкий натиск води
  • Проблеми з напором води. Якщо у вашому будинку є проблеми з напором води, це також може призвести до слабкого напору води з бойлера. У цьому випадку необхідно звернутися до фахівців, які можуть встановити насос або інші пристрої для збільшення напору води.
  • Несправний клапан відсічення. Якщо у бойлері встановлено клапан відсікання, то несправний клапан може призвести до слабкого напору води. У цьому випадку слід перевірити клапан і замінити його при необхідності.
  • Засмічений нагрівальний елемент. Якщо нагрівальний елемент засмічений, це може призвести до зниження тиску і слабкого напору води з бойлера. Вимкніть бойлер від електромережі та перевірте стан нагрівального елемента. Якщо він засмічений, необхідно його очистити.
  • Погано налаштований регулятор тиску. Деякі бойлери мають регулятор тиску, який може бути неправильно налаштований або несправний. Переконайтеся, що регулятор тиску правильно налаштований або замініть його.


Як усунути проблему слабкого напору води з бойлера

У деяких випадках можна самостійно вирішити проблему зі слабким тиском води з бойлера, але не завжди.

Якщо слабкий напір води спричинений засміченням фільтра або пробкою у трубопроводі, ви можете спробувати вирішити проблему самостійно. Для цього необхідно вимкнути бойлер та відкрити крани гарячої та холодної води, щоб дати воді витекти з труб. Потім необхідно перевірити фільтр, який знаходиться на вході гарячої води до бойлера, і очистити його, якщо він засмічений. Також варто перевірити всі крани в будинку на наявність пробок, які можуть перешкоджати нормальному протоку води.

Однак, якщо проблема не вирішується після перевірки фільтра та кранів, необхідно звернутися до фахівця. Можливо, проблема викликана зношеним або пошкодженим насосом, засміченням внутрішніх труб бойлера або іншою серйозною причиною, яку можна виявити тільки під час огляду фахівцем.
Слабий натиск води
Спроби самостійного ремонту в такому випадку можуть лише погіршити проблему та призвести до додаткових витрат на ремонт.


Телефонуйте нам! 098-055-60-28 Наші майстри швидко та якісно усунуть проблему зі слабким натиском води з бойлера.

Ціни на ремонт бойлера

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве