Бойлер протікає

Диагностика
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Чому протікає бойлер

Бойлери – це надійні пристрої, які використовуються для нагрівання води з побутовою метою. Однак, іноді бойлери можуть протікати, що призводить до неприємностей та незручностей. У цій статті ми розглянемо основні причини протікання бойлера та як їх можна виправити.


Причини протікання бойлера

 • Зношена ущільнювальна прокладка. Ущільнювальна прокладка знаходиться між корпусом бойлера та нагрівальним елементом. Якщо ця прокладка зношена або пошкоджена, це може призвести до перебігу бойлера. У цьому випадку необхідно замінити ущільнювальну прокладку.
 • Пошкоджений нагрівальний елемент. Нагрівальний елемент – це елемент, який нагріває воду у бойлері. Якщо він пошкоджений або зношений, це може призвести до протікання бойлера. У цьому випадку необхідно замінити нагрівальний елемент.
 • Зношений клапан безпеки. Клапан безпеки – це пристрій, який регулює тиск води у бойлері. Якщо клапан безпеки зношений, це може призвести до протікання бойлера. У цьому випадку необхідно замінити клапан безпеки.
 • Засмічений або пошкоджений термостат. Термостат – це пристрій, який регулює температуру води у бойлері. Якщо термостат засмічений або пошкоджений, це може призвести до протікання бойлера. У цьому випадку необхідно замінити термостат.
Бойлер протікає
 • Зношений бойлерний бак. Бойлерний бак – це ємність, у якій знаходиться вода. Якщо бак зношений або пошкоджений, це може призвести до протікання бойлера. У цьому випадку необхідно замінити бойлерний бак.

Як виправити протікання бойлера

Виправлення протікання бойлера може залежати від багатьох факторів, таких як причина протікання, тип бойлера та ступінь ушкодження. У деяких випадках ремонт може вимагати професійних навичок та інструментів, тому якщо ви не впевнені у своїх здібностях, краще звернутися до фахівця.

Нижче наведено деякі спільні кроки, які можна зробити для усунення протікання бойлера:
 • Вимкніть бойлер від електрики та водопостачання. Перед початком будь-яких робіт необхідно безпечно відключити бойлер, щоб уникнути ураження електричним струмом або проблем із водопостачанням.
 • Визначте місце протікання. Протікання може бути викликано багатьма причинами, включаючи пошкоджений бак, трубу, що тріснула, або зламаний клапан. Визначення місця протікання допоможе вам точно визначити проблему та вжити заходів для її усунення.
 • Замініть пошкоджені деталі. Якщо ви визначили, що протікання викликано пошкодженою деталлю, замініть її. Це може включати заміну бака, тріснула трубки або зламаного клапана.
Бойлер протікає
 • Перевірте рівень тиску в системі. Занадто високий рівень тиску може викликати протікання. Перевірте рівень тиску та за потреби відрегулюйте його.
 • Перевірте рівень рідини. Якщо рівень рідини в бойлері занадто високий, це може викликати протікання. Перевірте рівень рідини та при потребі видаліть надлишок.
 • Зверніться до професіоналів. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях, краще звернутись до професійного сервісного центру. Досвідчені майстри можуть швидко та ефективно виявити та усунути проблему з вашим бойлером.
Важливо пам'ятати, що будь-які роботи з ремонту бойлера повинні виконуватись відповідно до інструкцій виробника та безпечним способом. Якщо ви не впевнені у своїх навичках, краще не ризикувати.

Телефонуйте нам! 098-055-60-28 Ми швидко та якісно виправимо проблему з протіканням бойлера.

Ціни на ремонт бойлера

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве