Ремонт бойлерів Гарантерм у Києві

Ремонт бойлеров
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт бойлера Гарантерм в місті Київ

Водонагрівачі Garanterm – це сучасне напрацювання компанії GT Company, Росія, яка запустила своє виробництво в 1989 році. Самі водонагрівачі представленої компанії відрізняються високою надійністю та продуктивністю, але, як і будь-яке обладнання, вони потребують уваги та проведення профілактичних робіт, ремонту у разі поломки.

При всій надійності даних водонагрівачів, ремонт бойлерів Garanterm – одна з послуг, з якою приходять до нашої компанії Fix-Man багато власників цієї марки бойлерів.

Специфіка роботи та ремонт водонагрівача Гарантерм

Якщо ви раптом помітили, що ваш водонагрівач Garanterm став показувати наступні пункти – варто негайно звертатися до фахівця з ремонту бойлера.
 • Сам водонагрівач почав споживати велику кількість електрики, чого раніше не спостерігалося.
У такому разі негайно варто відключити бойлер та замовити професійне обслуговування та ремонт даного обладнання.
Ремонт бойлера Гарантерм
Головною конструктивною особливістю водонагрівача даної марки є використання 2-х парних внутрішніх баків, які виконані за унікальною технологією – такої побудови немає в жодному з бойлерів. При цьому в процесі збирання використовують холодне зварювання, що дозволить зберегти цілісність та стійкість всього бака.

Основні поломки бойлерів Гарантерм

Наші професіонали виділяють такі основні поломки водонагрівача Garanterm:

 • Має місце механічне пошкодження самого бака або основних його вузлів, деталей, і в такому випадку матимуть місце підтікання води, або сам бойлер буде працювати некоректно.
 • Поломка термостату. У такому випадку вода не буде нагріватися або ж буде сильно перегріватися.
 • Перегріється сильно вилка/розетка пристрою. Це може виникати через знос в бойлері нагрівального елемента або спочатку було проведено неправильне підключення до електричної мережі.
 • Бойлер сам по собі вмикається та вимикається, нерідко його робота супроводжується сильними шумами та нехарактерними звуками. Це часто є наслідком виникнення на внутрішніх вузлах і деталях накипу, і в такому разі необхідна професійна чистка водонагрівача.
Ремонт бойлера Гарантерм
Але при виникненні будь-якої поломки або несправності варто негайно відключити водонагрівач від мережі і викликати майстра. Відразу варто відзначити, що не варто самотужки, не маючи належних знань та інструментів, оригінальних деталей самому усувати поломку. Це може спровокувати більш серйозну поломку техніки або повну несправність бойлера, коли відремонтувати його буде просто неможливо і доведеться купувати нове обладнання.


Чому обирають нас

Якщо говорити про те, чому багато користувачів обирають нашу компанію з ремонту Fix-Man, варто виділити такі основні пункти:
 • Великий досвід ринку ремонтних робіт. Саме великий досвід роботи гарантує, що майстер знає всі особливості ремонту різних моделей водонагрівача, у тому числі і Garanterm.
 • Використання у ремонті виключно нових та оригінальних деталей, і тому техніка працюватиме справно та коректно. Саме це також є підставою для надання гарантійного талона, терміном від кількох місяців і до року – багато що визначено складністю робіт, поломкою.
 • А щодо оригінальних та нових деталей та вузлів, то варто зазначити, що наші майстри встановлюють лише ті, які рекомендовані самим прабатьком. Це гарантує те, що користувачу не встановлять замість зламаної деталі підробку з Китаю або б/в деталь. Деталі, що використовуються нашими майстрами, – сертифіковані.
 • Фахівці мають великий досвід роботи і тому всі роботи з діагностики та ремонту будуть виконані якісно, оперативно. Адже надійність роботи бойлера – наше кредо, підтверджене гарантією.
Ремонт бойлера Гарантерм
Щодо поломок водонагрівача цієї марки Garanterm, то усунути першопричину поломки допоможуть наші майстри. Але також наші фахівці завжди кажуть, щоб сама техніка працювала справно – варто брати до уваги кілька порад та рекомендацій.

 • На стадії монтажу бойлера варто ставити фільтри грубої очистки, це дозволить жорсткій воді не так швидко руйнувати нагрівальний елемент.
 • Для чищення водонагрівача варто використовувати лише спеціальні засоби, які не призведуть до поломки та деформації внутрішніх вузлів та елементів. Професійні засоби виступають запорукою дбайливого та ефективного очищення
І останнє, у разі збою в роботі водонагрівача – викликайте майстра, не варто практикувати самостійне усунення поломки, не маючи необхідних деталей та вузлів. Викликайте нашого фахівця – він усуне поломку, проконсультує з усіх питань правильної експлуатації, регулярності очищення бойлера Garanterm.


Ціни на послуги з ремонту бойлера Garanterm

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн
Ціни можуть змінюватися залежно від марки та моделі бойлера, складності робіт, умов доступу та інших факторів. Ми завжди намагаємося пропонувати клієнтам оптимальні ціни та якісний сервіс.

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве