Ремонт бойлерів Горенье у Києві

Ремонт бойлеров
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт бойлера Горіння в місті Київ

Бойлери Горіння – це техніка, яка дозволяє швидко та ефективно забезпечувати домашню гарячу воду. Вони були розроблені французьким інженером та винахідником Амедео Горіння в 1868 році. Цей простий та ефективний спосіб одержання гарячої води швидко став популярним у Європі та в даний час використовується по всьому світу.

Однією з головних переваг бойлерів Gorenje є їх висока продуктивність та надійність. Водонагрівачі Горіння можуть забезпечувати більший об'єм гарячої води, ніж інші типи бойлерів, та мають тривалий термін служби. Крім того, вони відносно прості в установці та обслуговуванні, що робить їх дуже популярними серед домовласників.


Часті поломки бойлера Горіння

Як і будь-яка інша техніка, бойлери Горіння можуть іноді
ламатися. Деякі проблеми з бойлером можна вирішити самостійно, тоді як інші вимагають допомоги кваліфікованого технічного персоналу з ремонту бойлерів Горіння в Києві. Нижче наведені найбільш поширені проблеми, які можуть виникнути з бойлером Gorenje та способами їх вирішення.
 • Бойлер не нагріває воду. Якщо бойлер не нагріває воду, спочатку необхідно перевірити, чи включений він в розетку і чи є електроживлення. Якщо електрика подається, то, можливо, нагрівальний елемент вийшов з ладу. В цьому випадку потрібна заміна нагрівального елемента.
 • Бойлер нагріває воду надто повільно. Якщо бойлер нагріває воду занадто повільно, це може бути пов'язане з неправильним налаштуванням термостата. Перевірте налаштування термостата та переконайтеся, що температура встановлена правильно.
 • Бойлер видає шуми. Якщо бойлер видає шуми, це може бути пов'язане з накипом усередині бака. В цьому випадку потрібно промити бойлер спеціальним розчином для видалення накипу.
Ремонт бойлера Горенье
 • Бойлер тече. Якщо бойлер протікає, це може бути пов'язане з пошкодженням бака або прокладок. У цьому випадку потрібно замінити пошкоджені деталі.
 • Бойлер виділяє запах газу. Якщо бойлер на газовому паливі виділяє запах газу, необхідно негайно відключити бойлер від газопроводу та викликати кваліфікованого технічного фахівця для перевірки та ремонту.
У будь-якому випадку, якщо у вас виникли проблеми з бойлером Горіння, важливо звертатися до кваліфікованих фахівців для діагностики та ремонту водонагрівача Gorenje, щоб уникнути додаткових проблем та забезпечити безпеку вашої родини. Регулярне обслуговування та чищення бойлера також допоможуть уникнути можливих поломок та продовжити термін його служби.


Ремонт бойлера Горіння

Якщо у вас виникли проблеми з бойлером Горіння, то перед тим, як викликати спеціаліста для ремонту, спробуйте самостійно з'ясувати, в чому причина несправності. У деяких випадках проблему можна вирішити без допомоги кваліфікованого майстра. Нижче наведено кілька простих кроків, які можна зробити для ремонту водонагрівача Горіння.
 • Перевірте електроживлення. Якщо бойлер не працює, переконайтеся, що він підключений до розетки та є електроживлення. Перевірте, чи не вимкнувся автомат в електрощитку.
 • Перевірте термостат. Якщо вода в бойлері не нагрівається, перевірте термостат на правильне налаштування температури.
 • Перевірте нагрівальний елемент. Якщо бойлер не нагріває воду, можливо, вийшов з ладу нагрівальний елемент. Перевірте стан елемента на ознаки корозії або інших пошкоджень.
 • Очистіть накип. Якщо вода в бойлері нагрівається повільно, можливо, в баку накопичився накип. Для її видалення використовуйте спеціальний розчин або пристрій для чищення бойлера.
Ремонт бойлера Горенье
 • Замініть пошкоджені деталі. Якщо бойлер тече, можливо, пошкоджено бак або прокладку. У цьому випадку потрібно замінити пошкоджені деталі.
 • Викличте кваліфікованого майстра. Якщо ви не впевнені у своїх навичках ремонту бойлера або якщо ви не можете знайти причину несправності, краще викликати кваліфікованого майстра. Він проведе діагностику бойлера, виявить причину несправності та виконає ремонт.
Важливо пам'ятати, що ремонт бойлера Горіння вимагає певних навичок та знань, тому, якщо ви не впевнені у своїх здібностях, краще звернутися до кваліфікованих фахівців у Києві. Не варто ризикувати своєю безпекою та безпекою своїх близьких. Крім того, регулярне обслуговування бойлера допоможе уникнути необхідності проводити великий ремонт водонагрівача.


Переваги ремонту бойлера Горіння у Fix-Man

Ремонт бойлера в компанії Fix-Man має кілька переваг у порівнянні з самостійним ремонтом або зверненням до некваліфікованих фахівців. Розглянемо деякі з них:
 • Кваліфіковані спеціалісти. У сервісному центрі працюють кваліфіковані фахівці, які мають досвід та знання в галузі ремонту бойлерів. Вони можуть швидко і точно визначити причину несправності та зробити ремонт.
 • Використання оригінальних запчастин. При ремонті бойлера у сервісному центрі використовуються оригінальні запчастини. Це гарантує якість та довговічність ремонту.
 • Гарантія на ремонт. Майстри Fix-Man надають гарантію на виконані роботи. Це означає, що якщо після ремонту бойлер знову вийде з ладу протягом певного періоду часу, ви можете повернути його в сервісний центр і отримати безкоштовний ремонт.
Ремонт бойлера Горенье
 • Безпека. Ремонт бойлера – це робота, пов'язана з високими температурами та електричними пристроями. Некваліфікований ремонт або самостійні спроби ремонту можуть призвести до небезпечних наслідків для здоров'я та життя. У сервісному центрі вам не потрібно турбуватися про свою безпеку та безпеку оточуючих.
 • Збереження гарантії. Якщо ваш бойлер знаходиться на гарантії, самостійний ремонт може призвести до її анулювання. Тому, щоб зберегти гарантію, рекомендується проводити ремонт у сервісному центрі.
 • Збереження часу та грошей. Проведення ремонту в сервісному центрі може допомогти зберегти час та гроші. Кваліфіковані фахівці швидко знайдуть причину несправності та зроблять ремонт, що допоможе уникнути додаткових витрат на повторні ремонтні роботи.
Тому, щоб зробити якісний ремонт водонагрівача Gorenje, звертайтесь в компанію Fix-Man

Ціни на ремонт бойлера

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн
Ціни можуть змінюватись в залежності від марки та моделі бойлера, складності робіт, умов доступу та інших факторів. Ми завжди намагаємось пропонувати клієнтам оптимальні ціни та якісний сервіс.

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве