Ремонт бойлерів Атмор у Києві

Ремонт бойлеров
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Ремонт бойлера Атмор у місті Київ

Якщо говорити про водонагрівач марки Атмор, то це якісні, ефективні моделі, які будуть служити довго та справно. Але з урахуванням того, що вода у великих мегаполісах, і в Києві в тому числі, буває не завжди відрізняється високою якістю, містить чимало домішок, все це може призвести до поломки навіть якісного обладнання. І закономірно постає питання про те, де провести ремонт бойлерів Atmor у Києві? На допомогу прийдуть фахівці компанії Fix-Man точно допоможуть у тому питанні.

Основні поломки бойлера Атмор

Що стосується поломок водонагрівача, то майстри нашого сервісного центру зазначають, що сам бойлер Atmor досить складний у своїй конструкції. Тому не варто намагатися самотужки розбирати його та проводити ремонт, що в результаті без необхідних знань та інструментів може призвести до ще більшої поломки або неможливості відремонтувати.

Якщо говорити про те, з якими частими поломками стикаються наші майстри, проводячи ремонт водонагрівача Atmor, то варто виділити наступні пункти.
 • Водонагрівач Атмор не гріє воду, лампочки при цьому не горять, чути слабке клацання, система все рідше вмикається, аж до того, що в один момент може не запуститися. Тут причина може критися в поломці магнітної торпедки або несправний магнітний геркон, які можна замінити на місці.
 • Якщо має місце перегрів, індикація не горітиме, і сам водонагрівач не запускається в роботу – причина криється в поломці датчика перегріву. Його варто замінити на новий на місці.
Ремонт бойлера Атмор
 • Якщо лампи горять, але при тому сам бойлер слабко, недостатньо гріє воду – проблема може бути в несправному ТЕНі, але при цьому причина може бути і в сильному натиску. Варто перевірити стан нагрівального елемента та відрегулювати тиск води.
 • Якщо клапан постійно спускає воду з бака, то причина може бути у великому тиску самої води, або зламана, зношена сама мембрана клапана. Його варто на місці замінити на новий, при цьому відрегулювати тиск води.
 • Якщо не вмикається реле – причина поломки може бути або в проводці або саме реле зламано. Важливо перевірити і замінити якщо треба проводку або саме реле.
Кожна описана несправність, як і інші поломки можуть бути схожі один з одним, встановити справжню проблему, саму поломку може тільки майстер після діагностики водонагрівача. Тільки так можна говорити про те, що бойлер працюватиме справно і коректно і не виявлена раніше поломка просто не виявить себе в невідповідний момент.

Симптоми поломки бойлера Атмор

Якщо говорити про те, які симптоми вказують на те, що настав час викликати майстра, то варто виділити такі пункти:
 • Перегорання нагрівальних елементів – варто подумати про заміну ТЕНу.
 • Різкі перепади температури.
 • Не працює вимикач або кнопки.
 • Бойлер постійно вимикається.
Але незалежно від поломки та причини – не варто користуватись несправним бойлером. Рекомендовано вимкнути його від мережі та викликати майстра.
Ремонт бойлера Атмор


Чому вибирають команду Fix-Man

Якщо говорити про те, чому багато клієнтів вибирають саме нашу компанію Fix-Man, у свій актив ми можемо сміливо поставити такі пункти:
 • Висока якість ремонтних робіт досягається за рахунок використання нових та оригінальних деталей, вузлів, які рекомендовані до заміни самим виробником. Всі деталі, які ми використовуємо, – нові та оригінальні, жодних китайських підробок і таких, що вже були у використанні.
 • Надійність ремонту – це професіоналізм наших досвідчених майстрів. Наші професіонали мають високу кваліфікацію, досвід, регулярно проходять навчання і тому знають, як відремонтувати бойлер та з якими поломками їм доведеться мати справу. Саме досвід дозволить швидко знайти поломку, її першопричину та усунути.
 • Надання гарантії, термін якої варіює від кількох місяців і до року – залежить від складності поломки, обсягу робіт. Але це гарантія того, що навіть якщо на гарантії бойлер вийде з ладу, зламається нова встановлена деталь – майстри замінять її безкоштовно.
Ремонт бойлера Атмор
 • Ми надаємо й інші послуги, пов'язані з обслуговуванням бойлера – його чищення, професійний монтаж або закладення мікротріщин, перевірка всіх вузлів, деталей.
 • Ми працюємо у зручному для клієнта графіку роботи – без перерви та вихідних та приїдемо оперативно за поданою заявкою додому до клієнта. При чому приїдемо у зручний для нього час.
І що найважливіше – доступні ціни. Але вартість самих ремонтних робіт визначена складністю поломки, обсягом робіт, хоч наші майстри ніколи не завищуватимуть ціни заради наживи. Наше кредо – завжди допомогти клієнту та повернути його бойлер до життя.

Після всіх проведених робіт майстер в обов'язковому порядку проконсультує користувача з усіх питань правильної експлуатації водонагрівача, коли і як часто варто проводити його профілактичне очищення, профілактичний огляд. Це дозволить техніці служити довго не один рік.


Ціни на послуги з ремонту бойлера Atmor

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн
Ціни можуть змінюватися залежно від марки та моделі бойлера, складності робіт, умов доступу та інших факторів. Ми завжди намагаємося пропонувати клієнтам оптимальні ціни та якісний сервіс.

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве