Встановлення бойлерів у Києві

Диагностика
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Встановлення бойлерів у Києві

Наявність у будинку гарячої води – це одна з умов комфортного життя. Тому встановлення бойлера в квартирі та приватному будинку – те, що найчастіше замовляють майстрам компанії Fix-Man. Але як правильно встановити бойлер та яка вартість таких робіт? Про це йтиметься далі.

Важливо! Підключення бойлерів у Києві варто довірити виключно професіоналам і гаряча вода завжди буде в будинку, а обладнання працюватиме справно та без збоїв.

Встановлення бойлера – підготовчий етап

Установка бойлера під ключ на даному етапі передбачає розрахунок обсягу в будинку гарячої води, а також вибір правильного місця, куди кріпиться водонагрівач. Щодо останнього моменту, то встановлення та піключення бойлера йде так, щоб до нього був завжди вільний доступ, можна було легко майстру і користувачеві дістатися всіх його з'єднань.

Також варто пам'ятати, що встановлення бойлера передбачає правильний вибір стіни для монтажу. Вона має бути настільки міцною, що витримувати вагу повного бака з водою, помножену на два. Також правильним буде варіант - підключити бойлер максимально близько до труб водопостачання, оскільки в цьому випадку не буде потреби підключати додаткову ділянку водопроводу.
Установка бойлеров в Киеве
Також встановлення бойлера передбачає вибір місця для його монтажу. Так, за словами наших фахівців, найоптимальніше рішення – це його монтаж над ванною чи унітазом, на кухні. Але щодо кухні – це не завжди зручно, оскільки там і так вистачає побутової техніки. Тому, якщо ви хочете, щоб завжди у вас була гаряча вода – монтують бойлер у ванній, над ванною чи туалетом. Але встановлення бойлера у ванній над самою ванною не завжди зручна - це нерідко заважає приймати душ. Хоча є і плюс такого рішення - якщо труби або шланги для підключення бойлера прорвуть, то затоплення сусідів знизу вам не загрожує, вода йтиме у ванну.

Важливо пам'ятати і те, що бойлер монтують у тому положенні, який передбачає виробник – строго горизонтально або вертикально. Якщо в технічному описі написано, що модель універсальна - її можна монтувати як горизонтально, так і вертикально. Але якщо горизонтальний бойлер встановити вертикально або навпаки, то нагрівальний елемент - ТЕН - виявиться, так би мовити, в повітрі і може просто перегоріти, його доведеться міняти на новий.

Монтаж та підключення бойлера - основні етапи робіт

Так, коли підвіску водонагрівача завершено – майстер проводить підключення бойлера. І перше, водонагрівач підключають саме до водопроводу, при цьому використовують в обов'язковому порядку два гнучкі шланги. Але, крім них, можна використовувати металопластикові/поліпропіленові труби. Але якщо ви маєте намір використовувати труби, то варто розуміти, що вартість установки бойлерів у Києві зросте у кілька разів. Та й електричний водонагрівач у цьому випадку монтується за часом довше.

Якщо говорити про те, скільки коштує встановити бойлер, то багато що визначено складністю монтажу. Якщо монтаж водонагрівача йде за стандартною схемою, сам бойлер має середній розмір бака, на 30-60 літрів, то послідовність робіт майстра, наступна:
Установка бойлера в Киеве
  • У самому низу майстер знаходить 2 шланги: зі шлангу з кільцем синього кольору холодна вода подаватиметься в бойлер, а якщо труба йде з кільцем червоного кольору - з нього виходитиме вже гаряча вода.
  • Там, де шлангом йде холодна вода – майстром ставиться на запобіжник. Але перед тим, як вкрутити сам кран - варто намотати на різьблення клоччя. Це забезпечить надійність кріплення.

Багато користувачів скажуть, що тут все досить просто, але також викликати майстра для підключення водонагрівача. Адже при неправильному монтажі, підключенні - накопичувальний бак може просто вибухнути. Після монтажу та підключення до водопроводу водонагрівач варто правильно підключити до електрики. І перше, що важливо знати, на якій висоті має бути для бойлера розетка – її встановлюють на максимально близькій відстані близько півметра з обов'язковим її заземленням.

І чудово, якщо на самому кабелі підключення водонагрівач має запобіжне реле. Якщо його немає, то майстру варто складати цей елемент додатково, оскільки ніхто не може бути застрахованим від перепадів електрики в мережі. В іншому випадку високий ризик того, що бойлер просто перегорить при черговому стрибку напруги і доведеться купувати нове водонагрівальне обладнання. Тільки виклик майстра та професійний монтаж техніки, її підключення дозволить водонагрівачу працювати справно та коректно, а вам завжди бути з гарячою водою, незалежно від комунальних служб.
Важливо! При підключенні техніки до електромережі провести її заземлення, інакше це може завдати серйозної шкоди. Майстер проводить заземлення з урахуванням наступних пунктів:
  • Примітивний. І в цьому випадку майстер практикує провідне з'єднання бойлера та металевої частини у будові водонагрівача, яка йде вже до землі.
  • Більш правильний, технічно грамотний варіант заземлення – встановлення розетки з контактами для заземлення, що знаходиться від підлоги на метр і до бойлера – на півметра. Також гранично близько до щитка майстер замикає на мінус провід заземлення.

Після завершення всіх робіт – майстер встановлює потрібний користувачеві температурний режим за допомогою регулювання та наповнивши бак водою, запускає його в роботу, перевіривши на предмет герметичності підключення.
Установка бойлеров в Киеве

Помилки у підключенні водонагрівача

Ціни на встановлення бойлера в Києві коштуватимуть на порядок вище, якщо спочатку водонагрівач було змонтовано, підключено неправильно. І в такому випадку система не просто працюватиме, при кожному включенні вибиватимуться лічильники і так далі. І, як кажуть майстри нашої служби Fix-Man, у своїй роботі вони найчастіше стикаються з такими помилками у монтажі водонагрівача:
  • Монтаж зворотного клапана замість запобіжного. Тут зворотний клапан нічого очікувати скидати в міру потреби надлишок води, як наслідок – надлишок тиску, не знижується тиск і деформація/розрив накопичувального бака.
  • Відсутність запобіжного клапана. І нерідко це трапляється якщо бойлер монтував сам користувач або недосвідчений майстер, вважаючи, що в системі його водопроводу тиск води невеликий. Це велика помилка – при зростанні температур вода буде розширюватися, як наслідок тиск зростає, відповідно це може спровокувати прорив водопровідних труб, затоплення. Також це може спровокувати поломку ТЕНу, оскільки при витіканні води він не зможе нормально працювати, виходитиме з ладу.
Важливо розуміти, що вода і тиск, а також електрика – дуже небезпечні сусіди. І тому при монтажі, підключенні водонагрівача будь-яка помилка може вийти в кращому разі його поломкою, у гіршій – проривом труб, затопленням або ударом струму, людськими жертвами. Також після монтажу та підключення системи важливо правильно використовувати бойлер.

Так після монтажу та підключення – майстер здійснює пробний запуск, що дозволить переконатися у правильності проведених робіт. Але перед цим майстер перевіряє бак щодо відсутності протікань, відключає його від мережі та заповнює водою – якщо ніде не капає, то можна підключати до електромережі.

Важливо пам'ятати, що повний бак більш стійкий до корозії, ніж порожній. І якщо ви кудись їдете на довгий час, то не варто зливати з нього воду.
Установка бойлеров в Киеве

Не стоит отключать бойлер от сети, если вы им пользуетесь редко – пусть он работает непрерывно. Также в самом помещении, где установлен бойлер, температура не должна опускаться ниже отметки +5 градусов, потому монтировать водонагреватель стоит исключительно в отапливаемом помещении.

Не стоит нагревать пустой бак – это приведет к поломке водонагревателя. Также рекомендуемый уровень температуры воды в баке – 55-65 градусов и выше, что позволит не развиваться в воде патогенным микроорганизмам. Все то позволит не только правильно установить/подключить бойлер, но и правильно его эксплуатировать.

Для быстрой, правильной и профессиональной установки бойлера в Киеве вызывайте мастеров Fix-Man +38-098-055-60-28

Ціни на встановлення бойлера в Києві

 

Вигляд робіт Ціна, грн

Встановлення бойлера (до 50л)

від 1500 грн

Встановлення бойлера (50-100л)

від 2000 грн

Встановлення бойлера (більше 100л)

від 2500 грн

Підключення до системи водопостачання

від 1500 грн

Встановлення системи захисту від переливу

від 1000 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Встановлення бойлера (до 50л) від 1500 грн
Встановлення бойлера (50-100л) від 2000 грн
Встановлення бойлера (більше 100л) від 2500 грн
Підключення до системи водопостачання від 1500 грн
Встановлення системи захисту від переливу від 1000 грн

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве