Чистка бойлерів у Києві

Диагностика
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Чистка бойлера в місті Київ

Водонагрівачі щільно увійшли до нашого побуту, оскільки багато в чому це незалежність від комунальних служб. Але бойлер це та техніка, яка завжди контактує з водою, а вона нерідко бажає кращого, особливо в мегаполісах. І тому така техніка має в чарівному порядку очищатися.

Але як проходить чищення бойлера в Києві і чому її варто проводити регулярно, до чого може призвести утворення накипу та ігнорування цієї профілактичної процедури? Розглянемо далі разом із фахівцями компанії Fix-Man.

Ознаки забруднення водонагрівача

Бойлер - це великий резервуар, наповнений водою, в якому встановлено ТЕН, що нагріває воду. І оскільки ТЕН контактує з водою, на ньому утворюється шар накипу, і, якщо не знімати цей шар своєчасно, він зростатиме. Але які ознаки вказують, що бойлер вже треба чистити?

Чистка водонагрівача проводиться при наявності наступних ознак:

  • Змінюється температурний режим – надто низький або високий, який не встановлений самим користувачем.
  • Збільшується споживання електрики і лічильники мотають надто швидко після включення бойлера.
Чистка бойлерів у Києві
  • Нерідко водонагрівач вмикається та вимикається мимовільно, бак може перегріватись.
У такому разі професійне обслуговування водонагрівачів та усунення накипу – важлива умова злагодженої, справної роботи системи. Та й знезараження внутрішніх поверхонь баків, води – запорука вашого здоров'я.

Як часто треба чистити водонагрівач

Відповідь на це питання складна і просто одночасно - якщо бойлером користуються часто, то чистити його треба раз на рік, при низькій якості води раз на півроку. Правильна відповідь майстер дасть вдома клієнту після огляду приладу, обліку ряду факторів. Важливо розуміти, що цей показник може бути більшим або меншим, але пропускати її не варто в рамках правильного обслуговування.
Якщо говорити про те, чому утворюється накип, то разом з водою в сам бак нерідко потрапляють різні домішки, і здебільшого даний процес можна звести до мінімуму, якщо встановити на вході бойлера, або ж всієї системи водопостачання професійні фільтри. Але наші майстри відзначають, що нерідко і ці фільтри не можуть впоратися з домішками у воді іржі та піску, патогенними мікробами, які потрапляють у середину бака. Під впливом високих температур сам наліт стає жорстким, проявляючись як теплоізоляційний шар, відповідно нагрівальний елемент не грітиме воду в достатньому обсязі. При цьому сам водонагрівач працюватиме у посиленому режимі, намагаючись нагріти воду. Як результат - збільшується споживання електрики, нерідко може з навантаженням не справлятися щиток, запобіжник. Але що гірше – від такого навантаження може страждати й інше обладнання, аж до його перегорання.
Чистка бойлерів у Києві

Як очистити бойлер

Здебільшого очищення бойлера непрямого типу нагріву йде хімічним чи механічним способом. У першому випадку метод дає чудові результати, але за умови, якщо вода не надто жорстка, не надто забруднена. При другому методі – бойлер можна очистити за будь-якого ступеня забруднення, але тут вже доведеться знімати зі стіни бак, розбирати його та чистити вручну всі деталі.

Якщо говорити про накопичувальні типи бойлерів, найчастіше майстри проводять хімічне очищення, і послідовність робіт наступна:
  • На початку систему знеструмлюють, відключивши від розетки або щитка, а потім вже від'єднують шланг, що йде до трубопроводу з холодною водою і перекидають його у ванну або злив раковини.
  • На найближчому змішувачі варто відкрити кран гарячої води та спустити всю воду з бака.
  • Далі слід приєднати до штуцера холодної води шланг, піднявши його вище рівня верхньої точки бойлера і в бак слід налити розчин, що очищає. Кожен виробник того чи іншого водонагрівача рекомендує для цього той чи інший фабричний препарат.
  • Після заповнення – розчин, що очищає, витікатиме з крана гарячої води змішувача.
  • Далі майстер перекриває всі вентилі та залишають розчин на кілька годин у баку.
Чистка бойлерів у Києві
  • Після того, як реагент подіє – майстер проводить злив води, підключає назад усі шланги та заповнює водонагрівач водою. Після цього варто перевірити його працездатність у всіх режимах, але при повному баку.

Що буде, якщо не чистити бойлер

Якщо не проводити професійну чистку водонагрівача, то наслідки утворення накипу можуть бути найгіршими. Так накип роз'їдатиме і руйнуватиме стінки бака, нагрівального елемента, і як результат - він просто перестає працювати. Особливо негативні наслідки можуть активуватись усередині системи при руйнуванні катодного захисту, її електродів. Тому так важливо своєчасно викликати майстра та проводити професійне очищення бойлера.

Процедура проведення очисних робіт бойлера:

чистка бойлеров в киеве
Професійна діагностика водонагрівача
чистка водонагревателя
Демонтаж водонагрівача з частковим розбиранням бака
чистка водонагревателя киев
Заміна ТЕНу, регулятора температури, датчика подачі холодної та гарячої води
чистка бойлеров  в киеве
Установка техніки, її підключення, перевірка працездатності та ступеня нагрівання води

Ціни на чистку бойлера

 

Вигляд робіт Ціна, грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 700 до 1200 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Чистка бойлера (30л-100л) від 700 до 1200 грн

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве