Бойлер погано нагріває воду

Диагностика
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Бойлер повільно нагріває воду

Бойлер - це електричний пристрій, який використовується для нагрівання води та підтримки її у рідкому стані. Але що робити, якщо бойлер повільно гріє воду? У цій статті ми розглянемо можливі причини цієї проблеми та дамо поради, як її вирішити.

Причини повільного нагрівання води у бойлері

  • Неправильне налаштування термостата. Термостат регулює температуру води у бойлері. Якщо термостат налаштований неправильно, він може вказувати на неправильну температуру, що призводить до повільного нагрівання води. Переконайтеся, що термостат налаштовано на правильну температуру.
  • Неправильний режим роботи бойлера. Якщо бойлер працює в неправильному режимі, це може спричинити повільне нагрівання води. Переконайтеся, що бойлер працює у правильному режимі.
  • Зношений або пошкоджений нагрівальний елемент. Нагрівальний елемент – це елемент, який нагріває воду у бойлері. Якщо він зношений або пошкоджений, це може призвести до повільного нагрівання води. У цьому випадку необхідно замінити нагрівальний елемент.
  • Засмічений теплообмінник. Теплообмінник – це елемент, який передає тепло від нагрівального елемента до води. Засмічення теплообмінника може призвести до повільного нагрівання води. Якщо у вас є досвід у ремонті та обслуговуванні бойлерів, ви можете перевірити теплообмінник і, якщо необхідно, провести його чищення. Однак, якщо ви не впевнені у своїх навичках, краще звернутися до фахівця.
Бойлер повільно гріє воду
  • Низький рівень води. Низький рівень води може призвести до повільного нагрівання води. Перевірте, чи рівень води в бойлері знаходиться на правильному рівні.

Як виправити повільне нагрівання води в бойлері

Якщо ви помітили, що ваш бойлер почав повільно гріти воду, це може бути спричинене кількома факторами. Однак, є кілька простих кроків, які можна виконати самостійно, щоб виправити проблему.
  • Перевірте термостат. Перевірте, чи правильно встановлено термостат на бойлері. Якщо термостат встановлений неправильно, він може повідомляти бойлеру, що вода вже досягла потрібної температури навіть якщо це не так. Перевірте налаштування термостата та переконайтеся, що вони відповідають потрібній температурі.
  • Перевірте тени. Тени, які нагрівають воду у вашому бойлері, можуть стати покритими накипом або корозією, що може призвести до погіршення їхньої функціональності. Якщо тени вкриті накипом або корозією, вони можуть потребувати заміни. Спробуйте очистити тени, використовуючи спеціальні засоби або зверніться до фахівця, щоб замінити їх, якщо це необхідно.
Бойлер повільно гріє воду
  • Перевірте наявність відкладень. Якщо у вашому районі є жорстка вода, то в бойлері можуть накопичуватися відкладення, які можуть призвести до зниження ефективності бойлера. Відкладення можуть забивати тен і інші деталі бойлера, що може уповільнити процес нагрівання води. Спробуйте використати спеціальні засоби для видалення відкладень або зверніться до фахівця, щоб провести професійне чищення бойлера.
  • Перевірте теплоізоляцію. Якщо теплоізоляція вашого бойлера погано виконана, тепло, яке має нагрівати воду, може йти в навколишнє середовище. Це може призвести до зниження ефективності бойлера та уповільнення процесу нагрівання води. Перевірте теплоізоляцію бойлера та замініть її, якщо необхідно.
  • Зверніться до фахівця. Якщо ви спробували виправити проблему самостійно, але вона залишається, вам слід звернутися до фахівця. Вони зможуть провести більш ретельну діагностику та професійно виправити усі проблеми.

Телефонуйте нам! +38-098-055-60-28 Ми вирішимо проблему з повільним нагріванням води швидко та професійно.

Ціни на ремонт бойлера

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве