Діагностика бойлерів у Києві

Диагностика
Для виклику майстра:
Дзвоніть - 098-055-60-28 або
Онлайн заявка
Уточніть поломку!

Вкажіть адресу!

Вкажіть номер телефону!

Діагностика бойлера в місті Київ

Діагностика бойлерів у Києві – одна з найвибагливіших послуг, до якої вдаються клієнти нашої служби з ремонту Fix-Man. Адже від того, наскільки якісно проведено діагностику водонагрівача, залежить злагодженість роботи системи, відсутність поломок, правильно проведений ремонт.

Діагностика водонагрівача

Професійна діагностика водонагрівача потрібна, якщо ви спостерігаєте, що:
 • Не горять на самому баку бойлера індикатори і він не вмикається в роботу, при цьому процес може супроводжуватися нехарактерними звуками.
 • Горить на баку лампочка, але при цьому вода не нагрівається до заданих температур, або навпаки перегрівається вище встановленої температурної межі.
 • Сам бак бойлера, як і нагріта вода, б'ються струмом, часто може іскрити сама розетка або вибиватися запобіжник на щитку. Це досить небезпечна ознака, яка може призвести до поломки іншої техніки, навіть людських жертв.
 • Вода гріється, але дуже довго. При цьому споживання електроенергії в рази зростатиме, що може відбиватися на роботі решти техніки, як і на фінансових витратах на оплату комунальних.
Діагностика бойлерів у Києві
 • Гаряча вода набуває неприємного запаху, стає іржавою, що може вказувати як на поломку бойлера, так і на проблеми у самому водопроводі.
І в такому разі ситуацію врятує втручання майстра, професійна діагностика та ремонт техніки.

Основні причини поломок бойлерів

Якщо звернутися до практики наших майстрів, то основними причинами поломок у роботі водонагрівача є:
 • Надлишок у баку та на деталях накипу, що може накопичуватися через неякісну воду.
 • Засув клапана або трубок домішками, які можуть бути у воді.
 • Лопнув бак або мають місце інші поломки.
Якщо говорити про діагностику водонагрівача, вона передбачає в роботі огляд, тестування таких елементів:
 • Магнітного в баку анода та нагрівального елемента.
 • Огляд та діагностика електронного обладнання бойлера.
 • Огляд запобіжного клапана.

Основне завдання майстра в цьому випадку – не тільки перевірити загальний робочий стан кожного елемента водонагрівального обладнання, а й провести чистку бойлера від накипу, бруду, що накопичився, це не дозволить техніці виходити з ладу раніше належного часу.
Діагностика бойлерів у Києві

Чому варто звернутися саме до Fix-Man

Якщо говорити про те, чому варто вибирати саме наш сервіс, варто виділити кілька основних пунктів.
 • Наші професіонали мають великий досвід роботи у сфері ремонту водонагрівачів у Києві та області. Тому якість наданих послуг завжди на висоті – майстри знають, як відремонтувати ту чи іншу модель з урахуванням інструкції виробника, що регулярно проходять підвищення кваліфікації, адже ринок водонагрівачів не стоїть на місці.
 • Маємо відповідну ліцензію на роботу, тому можемо проводити роботи в рамках гарантійного/постгарантійного обслуговування бойлера та іншої техніки. Це особливо актуально, якщо водонагрівач зламався на гарантійному обслуговуванні і треба правильно провести діагностику, ремонт.
 • Всі роботи будуть виконані оперативно швидко, наші майстри виїжджають додому до клієнта у день подання заявки на ремонт. Якщо ж виклик надійшов пізно віялом, або всі майстри на виїзді – заявку на ремонт водонагрівача буде прийнято і виконано наступного ж дня.
 • Наш графік роботи зручний для кожного клієнта – ми працюємо без перерви та вихідних, тому вам не доведеться чекати на всі вихідні чи свята, щоб ваша техніка була відремонтована оперативно.
 • Вартість робіт з діагностики/ремонту – прийнятна, адже ми не намагаємося наживатися на клієнті. Ціни середньостатистичні по місту та доступні багатьом нашим клієнтам. При цьому ми не намагаємося забрати з клієнта гроші за неіснуючі поломки чи несправності. Адже наше добре ім'я понад усе, як і комфорт наших клієнтів.
 • Наші майстри завжди беруть із собою на виклик усі необхідні витратні матеріали, а при ремонті використовуємо виключно нові оригінальні деталі, передбачені самим виробником. Все це дозволить техніці працювати довго та справно, на всі проведені роботи наші фахівці видають гарантійний талон.
Діагностика бойлерів у Києві
Тому на всі проведені роботи з діагностики та ремонту майстра дають гарантію – від кількох місяців і до року, багато що визначено складністю проведених робіт, поломкою та багатьма іншими факторами.

Декілька порад від майстрів Fix-Man

 • Якщо ви раптом помітили, що ваш водонагрівач працює некоректно, недостатньо гріє воду або споживає багато електрики, б'є струмом – не варто користуватися технікою. Правильним буде відключити і викликати відразу майстра.
 • Варто ретельно вибирати сервіс з діагностики/ремонту водонагрівача, не платити майстру за роботу наперед та на всі проведені роботи вимагати гарантію. В іншому випадку ви ризикуєте потрапити на шахраїв або недосвідчених майстрів, які можуть тільки посилити проблему, зіпсувавши обладнання.
 • Пам'ятайте, що техніка може відмовити в роботі будь-якої миті, найнесподіваніший і найвідповідальніший. Тому важливо проводити своєчасно профілактичні роботи.
І ще один момент – не варто намагатися відремонтувати бойлер самотужки, спираючись на інструкцію з інтернету. Не маючи достатніх знань та обладнання, деталей та вузлів можна не лише посилити поломку. Це може призвести до того, що техніка повністю поламана і відремонтувати її не вийде, тільки купувати і встановлювати нову. Довірте роботи з діагностики та ремонту досвідченим майстрам компанії Fix-Man.

Ціни на ремонт бойлера

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Виклик та діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням

Заміна ТЕНа

від 800 до 1500 грн

Заміна терморегулятора

від 800 до 2000 грн

Заміна електронної плати

від 1200 до 3500 грн

Заміна насосу

від 800 до 2500 грн

Чистка бойлера (30л-100л)

від 800 до 1500 грн

Заміна реле напруги

від 800 до 2000 грн

Заміна теплообмінника

від 1500 до 3000 грн

Заміна термостата

від 800 грн

Заміна датчика температури

від 800 грн

Заміна датчика рівня води

від 800 грн

Вигляд робіт

Ціна, грн

Виклик та Діагностика несправностей бойлера 350 грн
Виїзд майстра за межі Києва за погодженням
Заміна ТЭНа від 800 до 1500 грн
Заміна терморегулятора від 800 до 2000 грн
Заміна електронної плати від 1200 до 3500 грн
Заміна насосу від 800 до 2500 грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 800 до 1500 грн
Заміна реле напруги від 800 до 2000 грн
Заміна теплообмінника від 1500 до 3000 грн
Заміна термостата від 800 грн
Заміна датчика температури від 800 грн
Заміна датчика рівня води від 800 грн

Режим роботи:

пн.-нд. 8:00-21:00  

Контактний телефон:

098-055-60-28

Ми в соціальних мережах:

 

Ремонт бойлеров в Киеве